Насос ручний типу К2 призначений для закачування води з бочок,свердловин, колодязів - 3900грн
Матеріал: чавунне литво
Максимальна продуктивність: 33 л/хв
Максимальна висота підйому: 20 м
Розвантажувальний порт: 1¼»x 1¼»
Вага: 12 кг
Глибина всмоктування: до 7 м
Гарантія – 12 місяців
Виробник – OMNIGENA (Польща)
Застосовується як найпростіший і надійний спосіб отримання води, яка не потребує електричного підключення.
Може застосовуватися в якості попереднього насоса для наповнення і запуску електричних насосів у яких відсутня функція самовсмоктування.
Якщо у вас на ділянці немає електрики, потрібно поливати сад-город , попити, помитися, приготувати їжу, то вас виручить ручний механічний насос серії «К», який створений для подачі і перекачування чистої води.
(//eam.com.ua)
За своєю конструкцією ручні насоси серії «К» відносяться до крильчатим механічних агрегатів самовсмоктування, які можуть у режимі «сухого ходу» підняти рідину з відстані до поверхні дзеркала до 1 метра і створити тиск до 2 атм.
Висота всмоктування при заливанні води в поршневу частина насоса може досягати 9-ти метрів (при наявності у всмоктуючої
частини труби зворотного клапана);
Корпус насоса виконаний з чавунного лиття з антикорозійним покриттям емаллю, клапан і крила агрегату – з латуні (є варіанти виготовлення всіх деталей конструкції з бронзи для середовищ з підвищеним відкладенням солей);
Температурний діапазон перекачується рідини від +1 до +99 С;
Максимальна подача рідини залежить від ваших фізичних здібностей, але за один цикл пересування ручки вперед-назад насос подає до 400 кв. см суміші, за хвилину агрегат може перекачати до 22.5 літрів рідини з напором стовпа в 25.0 метрів;
Розміри конструкції 380х220х225 мм.
ПРИНЦИП ПЕРЕКАЧУВАННЯ РІДИН НАСОСОМ:
Крильчасті насоси конструктивно складаються з корпусної частини, разом з фланцевим з’єднанням, кришки агрегату, так званого «крила», відсіку всмоктування, 4-х зворотних клапанів на «крилі» та секції всмоктування, основного валу і механічного важеля.
У той час, коли ми повертаємо важіль за циклічним принципом вперед-назад, він обертає «крило» насоса, тим самим створюючи режими всмоктування і виштовхування рідини за рахунок роботи зворотних клапанів, чим забезпечується безперервний потік рідини, яка через фланцеве з’єднання потрапляє в трубопровід відводу.
!Перед першим користуванням насосом необхідно очистити його внутрішні деталі від заводського мастила, промиваючи агрегат миючим розчином методом прокачування!